Kontakt

Sivex International OÜ

Sivex International OÜ
Reg.nr.10208011                  

EORI nr.EE10208011

VAT nr. EE100140284

Asukoht: Paide mnt. 9, 80042 Pärnu
Sekretär:

Telefon: +(372) 44 37967

Fax: +(372) 44 59 931

e-mail: sivex@sivex.ee

Asukoht kaardil 

 

Raamatupidamine:

Pearaamatupidaja: Malle Paalberg

Telefon: +(372) 44 59 930

Fax: +(372) 44 59 931

e-mail: malle.paalberg@sivex.ee

Raamatupidajad:

Telefon: +(372) 44 59 930

Fax: +(372) 44 59 931

e-post: sivex@sivex.ee  

Asukoht kaardil

Juhatus:

Aivo Aasa - tegevdirektor

Telefon: +(372) 44 37 650

Fax: +(372) 44 59 931Mobiil: +(372) 509 6261

e-mail: aivo.aasa@sivex.ee         

Peet Ree - juhatuse liige

Telefon: +(372) 44 43 671

Fax: +(372) 44 43 671

Mobiil: +(372) 505 5270

e-mail: peet.ree@sivex.ee  

Viktor Novokreštšenov - juhatuse liige

Telefon +(372) 657 85 34

Fax +(372) 657 85 34

Mobiil: +(372) 502 56 95

e-mail: viktor@sivex.ee                                  

Asukoht kaardil 

Tolliagendid:
Asukoht: Paide mnt.9, 80042 Pärnu

Alar Aasa
Telefon: +(372) 44 37 966
fax: +(372) 44 29 713

Mobiil: +(372) 53 432 010
e-mail:
alar.aasa@sivex.ee
Anu Viikna

Telefon: +(372) 44 37 966
fax: +(372) 44 29 713

Mobiil: +(372) 53 400 607
e-mail:
anu.viikna@sivex.ee

Asukoht kaardil